Logo

Nasze doświadczenie

TPR Tomasiczek SKA z siedzibą w Świdnicy KRS: 0000967483
Posiadamy solidne, udokumentowane doświadczenie w zakresie budowy i sprzedaży nieruchomości na terenie Wrocławia oraz w jego okolicach. Wieloletnia praktyka Wspólników Spółki oraz osób współpracujących z nimi w tworzeniu, realizacji i sprzedaży osiedli mieszkaniowych (również komercyjnych) powodują, że projekty odzwierciedlają potrzeby Klientów, zachwycają ich i spotykają się z ogromnym zainteresowaniem Nabywców.

Dlaczego my?

12 lat
doświadczenia
6
zrealizowanych inwestycji
500
wybudowanych i sprzedanych nieruchomości

Lawendowe Niebo

Spółka związana ze wspólnikami TPR Tomasiczek SKA ukończyła w podwrocławskich Radomierzycach (gm. Siechnice) dwa przedsięwzięcia deweloperskie pod nazwą „Lawendowe Niebo I” i „Lawendowe Niebo II”, polegające na wybudowaniu w latach 2011 – 2014 zespołu 15 domów w zabudowie szeregowej, następnie zespołu 16 budynków jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie szeregowej oraz 2 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej, łącznie 51 jednostek mieszkalnych.

Granitowa Street

Kolejna inwestycja prowadzona była pod nazwą „Granitowa Street” (lokalizacja: Wrocław, ul. Granitowa 39-149), w obrębie której wybudowano 28 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej (łącznie 56 mieszkań). Ukończona została w 2016 roku.

Active Agrestowa

W ramach następnego osiedla mieszkaniowego „Active Agrestowa” zrealizowanego we Wrocławiu przy ul. Agrestowej 131 – 135 wybudowano w 3 etapach łącznie 130 lokali mieszkalnych. Pierwszy etap inwestycji uzyskał zgodę na użytkowanie w kwietniu 2017 roku, a etapy II i III zakończono w roku 2018.

Award Business Park

W pierwszym kwartale 2018 roku został oddany kompleks biurowców Award Business Park zlokalizowany przy ulicy Zwycięskiej 41-45. Inwestycja liczy ponad 13 000 m² całkowitej powierzchni komercyjnej rozłożonej na trzech budynkach klasy A. Każdy z budynków składa się z 3 kondygnacji powierzchni biurowej, parteru zaadoptowanego na punkty gastronomiczne oraz podziemnego parkingu dla samochodów i rowerów wraz z prysznicami.

Willove Smardzowska

W 2020 roku we Wrocławiu przy ul. Smardzowskiej 49-99c ukończona została 3 etapowa, zachwycająca inwestycja „Willove Mieszkania”, składającą się 52 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. Stanowi ona wizytówkę, jakiej nie powstydziłby się żaden dweloper.

Willove Granitowa

Ponadto w listopadzie 2019 roku we Wrocławiu przy ul. Granitowej rozpoczęta została realizacja kolejnego dużego przedsięwzięcia deweloperskiego pod nazwą „Willove”, polegającego na budowie 67 budynków dwulokalowych (łącznie 134 mieszkania) w zabudowie szeregowej oraz wolnostojącej w 3 etapach, z których pierwszy zakończył się w połowie 2021 roku, a kolejne dwa w roku 2022.

Willove Ołtaszyn

W połowie 2022 roku rozpoczęła się budynków dwulokalowych w zabudowie szeregowej na wrocławskim Ołtaszynie. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą: www.willove.pl

Zapytaj o ofertę

lokali na osiedlu "Willove" na wrocławskim Ołtaszynie
Administratorem danych osobowych, tj. podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych, jest TPR Tomasiczek SKA z siedzibą w Świdnicy (dalej TPR)